Восточный танец, индийский танец, гавайский танец, трайбл, танец живота
 

 FAQFAQ     * Медали     ПоискПоиск    ПользователиПользователи  ВходВход  
   Регистрация Регистрация   Disclaimer  ПОРТАЛ






Список форумов » ~1000 и 1 ночь~ » Браво!


Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 
Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: Вт апр 04, 2017 5:55 Заголовок сообщения: Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
Школа Східного Танцю Ольги Маліновської та GAREM.IN.UA
Презентують:



- Майстер-класи
- Концерт ШСТ Ольги Маліновської та наших друзів
- Вечірка
Запрошуємо УСІХ ДРУЗІВ зустрітися та приємно провести час у невимушеній атмосфері разом з нами!


Східна вечірка: «Ніч у Гаремі. Епізод 5»
Дата: 28 травня 2017 р.
Адреса проведення – м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ “Термінал”, “Ресторан-бар” (над картинг центром).
Початок вечірки – 16:00
[url=http://radikal.ru]Изображение[/url]

та серія МК: "ANOTHER SIDE of BELLYDANCE"
Дата МК: 27-28 травня 2017 р.
Місце проведення:
27 травня - м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ "ТЕРМІНАЛ", школа танців Чапкіса (вхід зі сторони "Ельдорадо")
28 травня - м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ “Термінал”, “Ресторан-бар” (над картинг центром) та  вул. Київська 115 "Школа Східного Танцю Ольги Маліновської"
[url=http://radikal.ru]Изображение[/url]
[url=http://radikal.ru]Изображение[/url]

Цього разу нам вдалося знайти вільні дати у щільному графіку лекторів МК щоб показати іншу сторону bellydance. Окрім традиційних ексклюзивних воркшопів по східним танцям ми плануємо розкрити дуже важливі теми підготовки танцівниць до змагань, оскільки bellydance вже давно вийшов за рамки дорогих костюмів та постановок від світових метрів.

Ми прагнемо показати іншу сторону створення і розвитку образу танцівниці. Цінність даних МК заключається в тому, що ми підібрали професійних лекторів, послугами яких особисто користуємось при підготовці до змагань. Даний курс буде корисним як для досвідчених танцівниць, так і для початківців, а також для батьків, які прагнуть навчитися правильно слідкувати за фігурою, мейкапом та акторською майстерністю своїх дітей.


Увага! За умови придбання чотирьох і більше МК, участь у вечірці – БЕЗКОШТОВНО!

Фінансові умови для участі у концерті-вечірці (попереднє придбання до 26.05.17):
– квиток (стілець, 1 посадочне місце) – 100 грн.
– квиток (1 місце за столиком) – 120 грн.
В день проведення вечірки 28.05.17 вартість вхідного квитка (посадочне місце/за столиком) складатиме 150 грн.
УВАГА!!! Один квиток дає право на один виступу у концерті-вечірці для однієї людини.
Місця та столики не пронумеровані.

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ: http://www.garem.in.ua/party

Заявки на участь у МК та концерті-вечірці приймаються до 20 травня. Заявка є дійсною лише за наявності вашого музичного треку та письмової відповіді від організаторів.



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Вт апр 04, 2017 5:59 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
ДОБРОГО ДНЯ УСІМ!!! З радістю хочу повідомити, що 27-28 травня відбудеться позитивне свято здоров'я та краси! В ці дати я та наша команда запрошуємо вас на МАЙСТЕР КЛАСИ "ANOTHER SIDE of BELLYDANCE" та СХІДНУ ВЕЧІРКУ "НІЧ У ГАРЕМІ - ЕПІЗОД 5" (концерт учнів школи східного танцю Ольги Маліновської та наших друзів). Від себе, як завжди, гарантуємо якість, гарний настрій, та ПІЗНАВАЛЬНІ теми МК.
Як я і повідомляла раніше, цього разу я не буду виступати в ролі тічера. Я хочу бути присутньою на класах та навчатися!!!
Сьогодні я хочу познайомити вас з НОВИМ ВИКЛАДАЧЕМ МАЙСТЕР КЛАСІВ - АННОЮ КОЗЛОВОЮ.
Изображение
Так, це - моя сестра :) :) Я особисто вмовила її дати цей семінар на тему "СТРУНКА ФІГУРА ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ", тому, що сама усе життя веду боротьбу зі своєю вагою і не завжди правильно, і як наслідок - не завжди успішно. Впевнена, що багато хто з нас задається питаннями "як досягти стрункої фігури?", "я голодую-голодую, а не худну..що я роблю не так?", "я вживаю правильні продукти, але не можу назвати себе стрункою. Можливо це генетика?" Але тим часом, поки я задавала собі схожі питання, або коли я ще солодко сплю, ВОНА ЩОДЕННО БІЖИТЬ свої 3-4 КМ.
Правильні відповіді на усі ці питання, а також ПРАКТИЧНИЙ ЕКСПРЕС-КУРС З ФІЗИЧНИМИ ВПРАВАМИ ТА ОСНОВАМИ ПРАВИЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ для тих, хто хоче ЕФЕКТИВНО ТА БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВТРАЧАТИ ЗАЙВУ ВАГУ, ви отримаєте на МК у ФІТНЕС ТРЕНЕРА АННИ КОЗЛОВОЇ, яка на собі випробувала як хибні так і правильні методики досягнення стрункості фігури і готова поділитися своїм цінним досвідом з вами!
Дата МК: 27 травня 2017 р.
Місце проведення: м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ "ТЕРМІНАЛ", школа танців Чапкіса.
Початок: 10:15
Тривалість: півтори години
Вартість: 250 грн.
Онлайн реєстрація на вечірку та МК до 20 травня 2017 р. на сайті: http://www.garem.in.ua/party



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Вт апр 11, 2017 1:15 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
Добрий день, дорогі дузі! Сьогодні я хочу заросити вас 27 травня, до нас у м. Бровари на майстер клас юної, безсумнівно талановитої танцівниці, досвіду якої можуть позаздрити дорослі виконавиці східного танцю - АННИ ЧЕПЕЦЬ!!! Її талантом та працьовитістю захоплюються в багатьох країнах, а маленькі майбутні зірочки хочуть бути схожими на неї.
В раках навчального курсу "ANOTHER SIDE of BELLYDANCE" Аня презентуватиме ЕКСКЛЮЗИВНУ КОНКУРСНУ постановку ТАБЛА СОЛО для танцівниць різного віку та рівня виконавчої майстерності. Буде гаряче!!!
Дата МК: 27 травня 2017 р.
Місце проведення: м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ "ТЕРМІНАЛ", школа танців Чапкіса.
Початок: 12:00-13:30
Тривалість: півтори години
Вартість: 250 грн.
Онлайн реєстрація на вечірку та МК до 20 травня 2017 р. на сайті: http://www.garem.in.ua/party
Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Ср апр 12, 2017 12:28 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
Тих, хто хоче бути оригінальними, хто бажає розкрити свої емоції, для тих, хто не боїться порушувати правила - запрошуємо на МАЙСТЕР КЛАС до епатажної НАДІЇ БОЙКО!!! Конкурсний "стріт шаабі з перцем"!!!

Дата МК: 27 травня 2017 р.
Місце проведення: м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ "ТЕРМІНАЛ", школа танців Чапкіса.
Початок: 13:45-15:15
Тривалість: півтори години
Вартість: 250 грн.
Онлайн реєстрація на вечірку та МК до 20 травня 2017 р. на сайті: http://www.garem.in.ua/party
Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Чт апр 13, 2017 2:21 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
УВАГА!!! ЦІКАВО!!!
Изображение
Запрошуємо на унікальний майстер клас з АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ від ІРИНИ БАРДИ – професійної актриси театру та кіно, диктора телепрограм та ведучої. Ірина не просто актриса, вона діючий викладач акторської майстерності в Муніципальній Академії Естрадного і Циркового мистецтва.
Особисто я - обов'язково скористаюся нагодою взяти уроки у професіонала!
Майстер клас Ірини Барди проходитиме у два етапи (друга серія – продовження першої).
Перший етап: 27 травня 2017 р.
Місце проведення: м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ "ТЕРМІНАЛ", школа танців Чапкіса.
Початок: 15:30-17:30
Тривалість: дві години
Вартість: 300 грн.
Другий етап: 28 травня 2017 р.
Місце проведення: м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ "ТЕРМІНАЛ", Ресторан-Бар над Картингом.
Початок: 12:00-14:00
Тривалість: дві години
Вартість: 300 грн.
При купівлі двох частин МК загальна вартість зі знижкою – 550 грн.
Онлайн реєстрація на вечірку та МК до 20 травня 2017 р. на сайті: http://www.garem.in.ua/party



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Пт апр 14, 2017 3:38 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
УВАГА!!! МАЙСТЕР КЛАС від візажиста НАТАЛІЇ МОРУГИ!!! Відомо, що образ танцівниці – це не лише костюм та зачіска, а й така важлива частина зовнішнього вигляду, як макіяж. Сценічнй мейкап суттєво відрізняється від повсякденного, або навіть вечірнього. Наталія – майстер, якому особисто я довіряю своє обличчя, та обличчя моїх учнів перед особливо важливими виступами на сцені.
Майстер клас Наталії Моруги проходитиме у два етапи (друга серія – продовження першої).
Перший етап (теорія): 27 травня 2017 р. Нанесення сценічного макіяжу на модель (з детальним розбором техніки нанесення). Корекція обличчя, формування брів, губ та очей в стилі «Cat eyes».
Місце проведення: м. Бровари, вул. Київська 316, ТРЦ "ТЕРМІНАЛ", школа танців Чапкіса
Початок: 17:45 - 20:45
Тривалість: три години!!!
Вартість: 300 грн.

Другий етап: 28 травня 2017 р. УВАГА!!! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ НА ДРУГИЙ ДЕНЬ ОБМЕЖЕНА – 7 ПЕРСОН!!!
Місце проведення: м. Бровари, вул. Київська 115, школа Східного Танцю Ольги Маліновської.
Початок: 09:00 - 13:00
Тривалість: чотири години!!!!
Вартість: 600 грн.
При купівлі двох частин МК загальна вартість зі знижкою – 850 грн.
Онлайн реєстрація на вечірку та МК до 20 травня 2017 р. на сайті: http://www.garem.in.ua/party

Изображение
Изображение
Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Вт май 09, 2017 10:14 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
УВАГА!!!! БЕЗКОШТОВНИЙ МК!!!
В рамках серії ексклюзивних МК "ANOTHER SIDE OF BELLYDANCE", 27-28 травня, м. Бровари, ТРЦ "Термінал" пройде безкоштовний МК по фітнесу, викладач Нюта Козлова.
ЗАПРОШУЄМО!!!
Деталі та реєстрація - http://www.garem.in.ua/party

Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Вс май 14, 2017 12:05 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
КОМУ ЗАПАЛЬНУ ТАБЛУ ВІД АННИ ЧЕПЕЦЬ ТА ПЕРЧЕНИЙ СТРІТ ВІД НАДІЇ БОЙКО??? ЕКСКЛЮЗИВНІ АВТОРСЬКІ ПОСТАНОВКИ!!! РЕЄСТРАЦІЯ ЩЕ ВІДКРИТА!!!
Деталі та реєстрація - http://www.garem.in.ua/party
Изображение
Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Пн май 15, 2017 12:32 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
Привіт усім! :) А сьогодні я хочу поміркувати про сценічний макіяж і його роль в образі танцівниці. Якщо ми говоримо про конкурсні виступи, то загальна оцінка виступу складається з техніки, ОБРАЗУ та композиції. Що таке ОБРАЗ танцівниці? Це - костюм, зачіска та МАКІЯЖ. Закони сцени (особливе освітлення, певна віддаленість від очей глядача, відповідність до стилю танцю та особливостей обличчя) - вимагають особливого підходу до макіяжу: побудови виступів та впадин на обличчі (структуювання), формування брів, грамотне акцентування очей та губ.
Я запрошую вас на МК по СЦЕНІЧНОМУ МАКІЯЖУ до досвідченого фахівця в цій області - Наталії Моруги.
В перший день курсу (27 травня. Тривалість - 3 години.) Наталія розповість та детально продемонструє на моделі усі етапи нанесення сценічного макіяжу. МІСЦЯ ЩЕ Є!!!
В другий день (28 травня, тривалість - 4 години) - практичний курс з відпрацюванням. Кожен з студентів під пильним керівництвом Наталії відпрацьовуватиме сценічний мейк на своєму обличчі. УВАГА! ЗАЛИШИЛОСЬ 2 МІСЦЯ!!!
P/S/ Якщо батьки придбали повний пакет МК для дитини, то на першій частині МК по макіяжу від Наталії - мамам вхід вільний!

Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Ср май 17, 2017 3:32 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
Запрошуємо на вечірку!
Місця для глядачів та виступаючих ще є!
Один квиток дає право на 1 виступ.

Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Пт май 19, 2017 3:41 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
запрошуємо на 2-х серійний МК з акторської майстерності до актриси театру та кіно Ірини Барди
Изображение




Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Сб май 20, 2017 10:59 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
ПРОДОВЖУЄМО ВЛЕШ МОБ НА АВАТАРКИ для учасників вечірки!!!
Заявочки висилайте на malinovi4@ukr.net Тема листа "на аватарку", у вкладення прикріпіть ваше фото.

Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Ср май 24, 2017 2:53 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации

Изображение

Запрошуємо на МК з сценічного мейкапу до Наталії Моруги! Місця ще є!



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Сообщение Добавлено: Сб май 27, 2017 1:38 Заголовок сообщения: Re: 27.05.2017::Бровары::Ніч у гаремі. Епізод 5 
Не в сети
Общительность
Аватара пользователя

Зарегистрирован:
Ср июл 23, 2008 2:22
Сообщений: 366
Откуда: Бровари
Медали: 2
За победу в конкурсе (2)
Пункты репутации: 14

Добавить пункт репутацииВычесть пункт репутации
Розклад виступів на вечірці 28 травня "Ніч у Гаремі. Епізод 5".
Изображение

Изображение



Вернуться к началу
 
Профиль
 
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 14 ] 

Список форумов » ~1000 и 1 ночь~ » Браво!


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 7


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:

Вернуться в Браво!

Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB

SwiftBlue Theme created by BitByBit